To był kolejny wrześniowy aktywny tydzień na obiektach Ośrodka Sportu i Rekreacji. Od środy do soboty rywalizowali tenisiści w Mistrzostwach Przasnysza w tenisie ziemnym. W meczu finałowym Grzegorz Cołosiński pokonał Krzysztofa Mendalkę. Natomiast meczu o trzecie miejsce Sławomir Nałęcz okazał się lepszy od Piotra Daniszewskiego.
W piątek i sobotę swoje pięć meczy ligowych rozgrywał MKS Przasnysz, w tym mecz o mistrzostwo V ligi w którym pierwsza drużyna pokonała PAF Płońsk 4:0. Sobota, to także inauguracyjne zajęcia nowego projektu pn. Foltball Baby. Są to zajęcia ruchowe z elementami piłki nożnej dla dzieci w wieku 2-4 lat przy aktywnym udziale rodziców.
Niedziela, to dwie duże imprezy. Półmaraton z Dariuszem Nożyńskim, przasnyszaninem, zwycięzcą Vings for Life, który rywalizował ze sztafetami z przasnyskich zakładów pracy, szkół oraz stowarzyszeń. Niedziela, to także charytatywny turniej piłki nożnej rocznika 2014/15.
Dziękujemy za bardzo dobrą współpracę Stowarzyszeniu Arena Dobra, KS Przaśnik, MKS Przasnysz oraz naszym tenisistom. To dzięki naszej owocnej współpracy kilkaset osób mogło spędzić te dni na sportowo.