Kolejny wrześniowy weekend przyniósł nam kolejną porcję emocji na przasnyskich kortach. Po rozegraniu Indywidualnych Mistrzostw Przasnysza w tenisie ziemnym tym razem do rywalizacji na ceglanej mączce stanęły pary deblowe. Do rywalizacji o tytuł Mistrza Przasnysza w grze deblowej przystąpiło 7 par, które organizator Ośrodek Sportu i Rekreacji podzielił na dwie grupy. Mecze eliminacyjne w grupach rozgrywane były systemem „każdy z każdym” Do półfinałów awansowały po dwie najlepsze pary. Dużą niespodzianką było nie przebrnięcie przez tą fazę rozgrywek obrońców tytułu oraz triumfatorów z 2018r. pary Mendalka-Ujazdowski.


W pierwszym meczu półfinałowym para Łysiak-Cołosiński po prawie dwugodzinnym boju uległa parze Koziołek-Samojłowicz (4:6;5:7), natomiast w drugim para Nałęcz- Sado okazała się lepsza od pary Smoliński-Smoliński (6:2;6:3). W wielkim finale po zaciętym i emocjonującym meczu debel Janusz Koziołek/Krzysztof Samojłowicz musiał uznać wyższość duetu Adam Sado/Sławomir Nałęcz (4:6;4:6). W finale pocieszenia o III miejsce Tomasz Łysiak/Grzegorz Cołosiński pokonali parę Grzegorz i Maciej Smolińscy.


Najlepsze pary otrzymały z rąk dyrektora OSiR Krzysztofa Szczepańskiego pamiątkowe puchary oraz medale. Patronat nad imprezą objął Burmistrz Przasnysza Pan Łukasz Chrostowski.