Tenis ziemny

REGULAMIN

KORZYSTANIA Z KORTÓW TENISOWYCH

NA STADIONIE MIEJSKIM W PRZASNYSZU

 1. Korty tenisowe zlokalizowane są na terenie Stadionu Miejskiego w Przasnyszu i zarządzane przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Przasnyszu.
 2. Na korcie obowiązuje zachowanie porządku, czystości, spokoju i ciszy oraz podporządkowanie się decyzjom osoby nadzorującej korty. Korzystający ma prawo wejść na kort dokładnie o godzinie opłaconej i zobowiązany jest opuścić kort o godzinie upłynięcia rezerwacji. Czas rezerwacji jest również czasem do uporządkowania nawierzchni kortu tj. wyrównaniu nawierzchni (paca drewniana, szczotkowanie, zaciągnięcie matą, skropienie wodą).
 3. O przydatności kortów do gry decyduje osoba obsługująca kort.
 4. Pierwszeństwo korzystania z kortu mają osoby które dokonały rezerwacji terminowej.
 5. Nie wolno korzystać z kortu bez uiszczenia opłaty.
 6. Na korcie mogą jedynie przebywać osoby grające.
 7. Grających obowiązuje strój sportowy oraz buty przeznaczone do gry w tenisa ziemnego lub inne obuwie sportowe na niskiej płaskiej podeszwie.
 8. Z kortu mogą korzystać wszyscy miłośnicy tenisa ziemnego od poniedziałku do piątku w godz. od 8.00 do 21.00, w soboty i niedziele od 10.00 do 18.00.
 9. Osoby chętne do korzystania z kortów w dni powszednie oraz soboty proszone są o rezerwacje gier w biurze OSiR, lub u osoby obsługującej korty.
 10. Osoby zachowujące się nieodpowiednio oraz nie przestrzegające regulaminu kortów mogą być pozbawione możliwości korzystania z kortów.
 11. OSiR nie ponosi odpowiedzialności za urazy doznane podczas korzystania z kortów oraz za rzeczy pozostawione na korcie.
 12. Korzystanie z obiektu oznacza akceptację niniejszego regulaminu.