Siłownia

SIŁOWNIA I SALA AEROBOWA

Nasza siłownia to pomieszczenie ze stanowiskami wyposażonymi w nowoczesny sprzęt do ćwiczeń siłowych firmy „Hes”. Są to maszyny zapewniające wyizolowaną, ergonomiczną pozycję ciała podczas ćwiczeń poszczególnych grup mięśniowych, ławeczki z regulacją kątów nachylenia, tzw. „wolne ciężary”, czyli sztangi oraz sztangielki o wadze od 1kg do 50kg.

Sale aerobowe (kardio) to sale wyposażona w nowoczesne urządzenia renomowanych producentów światowych (Technogym, Ketller): bieżnie, trenażery eliptyczne, ergometr wioślarski, rowery stacjonarne poziome i pionowe, platformy wibracyjne, rolleny, trenażer eliptyczny nordic trainer, steppery. Trening na tych urządzeniach zwiększa ogólną sprawność układu sercowo-naczyniowego, a zarazem jest najlepszym sposobem na szybkie spalenie nadmiaru tkanki tłuszczowej. Wszystkie przyrządy utrzymują tętno na poziomie optymalnym bądź do spalania tkanki tłuszczowej, bądź do poprawy kondycji i wydolności układu krążenia, co jest możliwe dzięki specjalnemu oprogramowaniu, jak też elektronicznej kontroli intensywności treningu i ciągłemu pomiarowi pracy serca przy pomocy sensorów oraz nadajników.

Dla wszystkich uczestników naszych zajęć zapewniamy szatnie oraz możliwość skorzystania z natrysków.

ZAPRASZAMY!

poniedziałek – piątek 

w godzinach

7:30 – 10:00 oraz 15:00 – 20:00

Cennik siłowni i sali aerobowej

OPŁATY ZA KORZYSTANIE Z SIŁOWNI
karnet miesięczny za korzystanie z siłowni bez ograniczeń czasowych, w godzinach otwarcia siłowni 70,00 zł
karnet miesięczny zniżkowy dla młodzieży uczącej się1: pn-pt w godz: 800-1030   i 1500-1800 oraz  (godz. 1800 jest godz. opuszczenia siłowni) 50,00 zł
jednorazowe wejście na siłownię  7,00 zł
jednorazowe wejście na siłownię dla młodzieży uczącej się1: pn-pt w godz: 800-1030   i 1500-1800 (godz. 1800 jest godz. opuszczenia siłowni) 5,00 zł
OPŁATY ZA KORZYSTANIE Z SALI DO ĆWICZEŃ AEROBOWYCH
karnet miesięczny za korzystanie z sali do ćwiczeń aerobowych 50,00 zł
opłata za jednorazowe wejście na salę aerobową 5,00 zł
KARTA MAGNETYCZNA
Opłata jednorazowa za kartę magnetyczną (kaucja). Karta podlega zwrotowi po wykorzystaniu czasu na jaki została zakupiona. 5,00 zł

 

 

REGULAMIN  SIŁOWNI I SALI AEROBOWEJ

 1. Siłownia i sala aerobowa znajdują się w Pawilonie Sportowo – Rekreacyjny i zarządzane są przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Przasnyszu.
 2. Siłownia i sala aerobowa otwarte są w godzinach: poniedziałek – piątek 800 – 1030; 1530 – 2030.
 3. Warunkiem korzystania z siłowni jest zapoznanie się z poniższym regulaminem i jego przestrzeganie oraz posiadanie aktualnego karnetu, lub dowodu uiszczenia jednorazowej opłaty oraz podpisanie oświadczenia o stanie zdrowia.
 4. Po przyjściu należy zgłosić się do instruktora i pozostawić tam karnet na czas ćwiczeń, lub wykupić jednorazowe wejście.
 5. Każda osoba korzystająca z siłowni i sali aerobowej otrzyma na czas zajęć kluczyk do szafki w szatni (o ile będą aktualnie wolne szafki). W przypadku kiedy wszystkie szafki są zajęte należy skorzystać z wieszaków, a cenne przedmioty pozostawić u instruktora.
 6. Niedopuszczalne jest zabieranie kluczyków do domu lub pozostawianie rzeczy w szafkach na czas dłuższy niż korzystanie w danym dniu z klubu.
 7. OSiR nie odpowiada za przedmioty pozostawione w szatni.
 8. Ze względów higienicznych nie dopuszczalne jest pozostawianie w szatni rzeczy osobistych, ręczników oraz butów na czas dłuższy niż ćwiczenia
 9. Karnety wystawiane są imiennie i tylko na jedną osobę, nie ma możliwości ich odstępowania innym osobom. W przypadku stwierdzenia, że użytkownikiem karnetu nie jest osoba, na którą został on wystawiony. OSiR zastrzega sobie prawo do jego anulowania.
 10. Karnet wystawiony na dany miesiąc, lub w odpowiednich ramach czasowych (od-do) musi być wykorzystany w danym miesiącu, lub określonych ramach czasowych i nie ma możliwości jego bezpłatnego przedłużenia (niezależnie od zdarzeń losowych czy sytuacji osobistej klienta).
 11. Osoba chcąca korzystać z siłowni i sali aerobowej powinna zasięgnąć opinii lekarza odnośnie swojego stanu zdrowia.
 12. Zabrania się uczestnictwa w ćwiczeniach po spożyciu jakiejkolwiek dawki alkoholu lub innych środków odurzających oraz w przypadku złego samopoczucia.
 13. Ćwiczący powinien poinformować instruktora przed wykupieniem karnetu o wszelkich chorobach i dolegliwościach.
 14. OSiR nie ponosi odpowiedzialności za wypadki będące wynikiem niestosowania się do programu i instrukcji zalecanych przez instruktora bądź obsługę OSiR.
 15. Osoby korzystające z siłowni i sali aerobowej zobowiązane są do przynoszenia ze sobą ręcznika (w celu położenia go na tapicerce urządzenia do ćwiczeń).
 16. W siłowni i sali aerobowej bezwzględnie obowiązuje obuwie sportowe zamienne – z czystą podeszwą, inne od tego, w którym się przyszło .
 17. Każda osoba korzystająca ze sprzętu na siłowni, a w szczególności z wolnych ciężarów, hantli, sztang, talerzy sprząta po sobie i odnosi na właściwe miejsce używane podczas ćwiczeń przedmioty.
 18. Na siłowni nie rzuca się sztangami, hantlami i talerzami.
 19. Nie wolno kłaść hantli i sztang na tapicerce. Miejsce ich jest na podłodze lub specjalnych uchwytach.
 20. Nie wolno wnosić do siłowni szklanych i otwartych naczyń.
 21. OSiR nie odpowiada za brak miejsca na urządzeniach siłowych spowodowany nadmierną ilością ćwiczących osób.
 22. W przypadku złamania lub zgubienia klucza do szafki należy uiścić opłatę w wysokości 10 złotych.
 23. Każdy ćwiczy na własną odpowiedzialność.
 24. W przypadku niestosowania się do postanowień niniejszego regulaminu, karnet na siłownię może zostać unieważniony.
 25. Klient wykupujący bilet, lub karnet na siłownię akceptuje jednocześnie postanowienia niniejszego regulaminu.