Aktualności

SEZON TENISOWY RUSZYŁ. KORTY JUŻ CZYNNE

Sezon tenisowy ruszył – korty już czynne! Po zimowej przerwy miłośnicy tenisa ziemnego mogą znów cieszyć się z uprawiania ulubionej dyscypliny sportu. Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00–21:00 oraz weekendy w godzinach 10:00–18.00. Cennik: kort tenisowy bez oświetlenia – 1 godz. 15,00 zł kort tenisowy z oświetleniem  – 1 godz. 20,00 zł Zachęcamy i ZAPRASZAMY!

Read More…


10 LAT PROJEKTU „UMIEM PŁYWAĆ” W PRZASNYSZU

Pływanie jest jedną z najlepszych form rozwoju dla młodych organizmów, dlatego Ośrodek Sportu i Rekreacji w Przasnyszu W latach 2009-18 dał taką możliwość 1579 dziewczynkom i chłopcom z przasnyskich szkół podstawowych do udziału w bezpłatnej nauce pływania. OSiR na ten program  pozyskał środki finansowe z Ministerstwa Sportu i Turystyki w kwocie 244.177zł. Program „Umiem pływać”

Read More…


MISTRZOSTWA PRZASNYSZA W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ

W hali sportowej przy Szkole Podstawowej Nr3 w dniu 24 lutego Ośrodek Sportu i Rekreacji zorganizował Mistrzostwa Przasnysza w Halowej Piłce Nożnej. O miano najlepszej amatorskiej drużyny w 2019 roku rywalizowało 12 drużyn.  W meczu finałowym BOROVIA pokonała pierwszy zespół CZARKÓW 3:0 i tym samym powtórzyła sukces z roku 2017 i została Mistrzem Przasnysza w

Read More…NOWOROCZNY HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

Pokonując w finale 2:0 INTERCLASS drużyna CZARKI została zwycięzcą Noworocznego Halowego Turnieju Piłki Nożnej, który odbył się w dniu 27 stycznia w hali sportowej przy Szkole Podstawowej Nr3. W finale pocieszenia BOROVIA pokonała Torpedo 7:4 i tym samym zajęła trzecie miejsce. Najskuteczniejszym zawodnikiem turnieju został KACPER SAWCZENKO (INTERCLASS), natomiast najlepszym bramkarzem SZYMON SKAŁA (BOROVIA). Najlepsze

Read More…


ZAPRASZAMY DO POLUBIENIA NASZEJ STRONY NA FACEBOOKU

Zapraszamy do polubienia naszej strony na facebooku: https:/web.facebook.com/OSiR-Przasnysz Dzięki temu będziesz mógł na bieżąco śledzić informacje i wydarzenia sportowe w Naszym mieście. Zaproś też  do polubienia naszej strony swoich znajomych. Do zobaczenia na Facebooku!


Realizujemy programy Ministerstwa Sportu

multisport90 umiemplywac90

Archiwum